Tüm Kampanyalar

-
ÜCRETSİZ KARGO

Tüm Siparişlerde Kargo Ücretsiz ve Kargonuzun içinde Sevil'den Hediyeler!ÜCRETSİZ HEDİYE PAKETİ

Sevdiklerinize Hediyeler Sizden; Hediye Paketiniz ücretsiz Sevil'den :)SEVİL MAĞAZASINDAN TESLİM AL

Siparişinizi sevil.com.tr den verin, ürününüzü dilediğiniz Sevil Mağazasından teslim alın.HOME BANNER: CLINIQUE iNDIRiM!

CLINIQUE Anti-Blemish Solutions Fondöten alışverişlerinde %40 INDiRiM!

KEŞFET !
HOME BANNER: Loreal BF Kasım

Yılbaşı Parfüm Festivali! 1-7 Aralık 2023 arasında Armani › Lancome › YSL › ve seçili markalar › parfüm alışverişinize %30 NET İNDİRİM!

KEŞFET !
Narciso Rodriguez - Hediye

Narciso Rodriguez All Of Me EDP Kadın Parfümü alışverişlerinizde, Narciso Rodriguez Pouch Hediye! *Hediye adetleri stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
La Mer - Deluxe Hediyeler

La Mer markasından yapacağınız 2 adet ve üzeri alışverişinizde Creme De La Mer 3.5ML Deluxe Boy hediyeniz! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
ELEMIS - Gift

Elemis markasından herhangi 3 adet ürünü yapacağınız alışverişlerinize: Elemis Pro-Collagen Vitality Eye Cream 4ML ve Elemis Pro-Collagen Morning Matrix 15ML SEYAHAT BOYU ÖZEL HEDİYENİZ! *Hediyeler stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !
Sample Included - Önce Dene

Parfümle beraber gelen tester ile kokuyu dene. Beğendiysen parfüm sende kalsın, fikrini değiştirdiysen açılmamış kutuyu geri gönder ve kolay iadenin keyfini yaşa!

KEŞFET !
HOME BANNER: Once Dene

Ürününüz ile beraber gelen testerı dene. Beğendiysen ürün sende kalsın, fikrini değiştirdiysen açılmamış ürünü geri gönder ve kolay iadenin keyfini yaşa! Bu uygulama "Önce Dene" ikonlu ürünlerde geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

KEŞFET !