Erkek Parfümler

YENİ

BVLGARI MAN TERRAE ESSENCE

İTALYAN TOPRAĞININ ZENGİNLİĞİ VE ODUNSU VETİVER SICAKLIĞININ İMZA BİRLİKTELİĞİ

“Terrae”, Latincede “topraktan, dünyadan” anlamına gelirken Bvlgari’nin Roma’ya dayanan kökenleri Bvlgari Man Terrae Essence’in özünü oluşturuyor. Doğanın yaşama gücünün boyun eğmez kuvveti ve enerjisi, renklere ve kokulara derinlemesine işleniyor: burada, cömert bir doğa bulunuyor ve buna saygı duyuluyor.

AYAKLARIMIZIN ALTINDAKİ ZENGİNLİK

“Bu kokuyu sanki toprağı işlediğimi düşünerek yarattım. Toprağı odağıma alarak göz kamaştırarak büyüleyen temel bir bileşen etrafında şekillendirdim. ”

Alberto Morillas tarafından yaratılan toprağın yaşama gücü. Sıcak, zengin ve içgüdüsel olan bu yeni koku, verimli toprakların işlenmesini anımsatan gerçek bir ritüele bağlı gibi, odunsu vetiver imzası ile birlikte toprağın yaşama gücünü somutlaştırıyor. İçgüdüsel olarak, parfümü kullanan erkek, toprağın en derinlerindeki köklerden ağaçların tepelerine kadar duyusal bir deneyime dahil oluyor. Bu parfüm, modernlik ile birlikte sonsuz kaynaktan ilham alıyor.

DOĞANIN HAYATIMIZA DOKUNUŞU
BVLGARI MAN KOLEKSİYONU

Bvlgari Man, doğal elementlerin sonsuz gücünden ilham alan çekici ve erkeksi parfümlerin muhteşem hikayesini yazıyor.

Ateş ile başlıyor, duyusal notalar ve neo-oryantal akorları ile Bvlgari Man In Black. Şehir hayatını doğa ile harmanlayan ve ağaç elementini keşfettiren hikayesiyle Bvlgari Man Wood Essence. Cesaret ve yücelik, Bvlgari Man Glacial Essence havanın çekici tazeliğini odunsu notalar ile bizlere aktarıyor.

Ve şimdi, iz bırakan koleksiyona, topraktan ilham alan Bvlgari Man Terrae Essence katılıyor. dahil oluyor. Bu parfüm, modernlik ile birlikte sonsuz kaynaktan ilham alıyor.

11 Ürün

ürün göster

11 Ürün

ürün göster