Erkek Parfümler“Erkekler için karlı dağların kontrol edilemez büyüklüğünü yakalayan yeni bir koku. Işıltılı bir tazelik yayan ve dipsiz ihtişam hissiyatı veren bir kokudur”

Derin bir nefes alın.... Bvlgari, dünyanın en yüksek, en saf, temiz havasını yakalamak için dünyanın en yüksek zirvelerinden birine tırmanıyor. Bvlgari Man Glacial Essence bu zirvedeki değişim rüzgarının, ta kendisidir.

IKONIK BVLGARI FLAKONU


En yüksek, en yıkılmaz dağlarla aynı güç ve büyüklükteki Bvlgari Man Glacal Essence flakonu, donmuş ufukların ve parıldayan zirveleri anımsatır. Flakondaki masmavi yansımlar bize yeryüzü ve kayalar arasındaki manzaranın buzul nüanslarını ve gökyüzünü yansıtır.

Bvlgari Man Glacial Essence flakonunun üretim yöntemleri, doğanın dengesini koruma arzusundan yola çıkılarak sürdürülebilir üretim yaklaşımı ile üretilmiştir.


BVLGARI MAN KOLEKSIYONU


BVLGARI MAN koleksiyonu elementlerin yaşama gücünü bize getiri.. İnsan onu çevreleyen doğal unsurlarla senkronize olarak yaşar ve nefes alır. Bvlgari Man in Black ile Ateşin güçü; Bvlgari Man Wood Essence ile ağacın gücü, Bvlgari Man Glacial Essence ile bu unsurların en somut olmayan ancak en ezici esintiye sahip olanından esinlenilerek, HAVA ile Bvlgari Man hikayesinde yeni bir bölüm yazılıyor...


16 Ürün

ürün göster

16 Ürün

ürün göster